<
Dizi Arşivimiz hızlıca yenileniyor. La Casa De Papel ve The 100 (Tüm Sezonlar Online) !
Muska 2014
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.3 IMDB Puanı 654 Görüntülenme

Muska 2014

Televizyon sektöründen sonra ilk uzun metrajlı işine imza atan Özkan Çelik Muska filminin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin kadrosunda ise Tanju Tuncel, Sezgin Erdemir ve Aslı Şahin öne çıkan isimler.
Celal popüler bir dergide köşe yazarlığı yapmaktadır. Yazıları genelde kadın-erkek ilişkileri üzerine olan Celal çapkınlığından dolayı kız arkadaş ilişkilerinde de dikiş tutturamamıştır. Yine bir sevgilisi tarafından kapı dışarı edilmiş ve sokakta kalmıştır. Dergiden de parasını alamayan Celal beş parasızdır. Artık kalacak yeri ve işi olmayan Celal arkadaşının yardımıyla bir konakta pansiyoner olarak çalışmaya başlar. Başlarda her şey normal gibi görünse de ev sahibi gibi görünen Aliye Hanım'ı Celal'in gözü pek tutmaz. Bir kaç gece sonra Celal kabuslar görmeye başlar. Bunun üzerine Celal evden ayrılmak istese de evdeki diğer pansiyoner Yasemin onu kalması için ikna eder. Celal henüz nasıl bir belaya doğru sürüklendiğinin farkında değildir..


Alternatifler
Rapid
Stream
Netu
Oload

Muska korku filmi izle, muska filmi hd kalitede seyret, hd kalitede filmler, en iyi yerli korku filmleri, en iyi gerilim ve korku filmleri, watch muska

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Muska

  Yayın Tarihi:

  25 Temmuz 2014

  Senaryo:

  Serhan Nasirli, Özkan Çelik

  Resimler

  "Muska 2014" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Halen kimse yorum yapmadı...
  İlk yorumu yap ve insanları bilgilendir :)